Shindo® on registreeritud kaubamärk, mille loojaks on jaapanlanna Kazuko Kuratomi. Eestis reguleerib kaubamärgi kasutamist Eesti Shindo Ühing.

Shindo kätkeb endas erilisi tervistava toimega massaaži, venitus- ja lõõgastusharjutusi. 

Shindo süsteemi kuuluvad meridiaanide venitused, Jomoni ja Sonkyo venitusharjutuste seeriad ja Jomon-Shindo kombineeritud asendid. Shindo süsteemi kuuluvad harjutused mõjutavad inimest tervikuna, kuigi võivad esmalt paista lihtsalt füüsiliste harjutuste komplektina.

 Selga sobivad mugavad, vaba liikumist võimaldavad riided, eelistatult pika säärega püksid, pikkade varrukatega särk ja (varvas)sokid.

Shindo massaaž eeldab vastuvõtjalt kaasa töötamist, teadlikku väljahingamist ja valmisolekut oma pingekolletest läbiminekuks. Isikliku vastutuse osa shindo massaaži vastuvõtmisel määrab tulemust olulisel määral.
Tulemuslikkus oleneb eelkõige vastuvõtja eelhäälestusest. Tervenemise aluseks on soov terveneda ja usaldus oma keha vastu.

Ki-shiatsu on Jaapani päritolu kogukeha teraapia, mis on välja arenenud Shizuto Masunaga zen shiatsust. Seansi alguses tehakse kõhul meridiaanide energiate diagnostika. Meridiaan võib olla üle- või alatoonuses, mõlemal juhul on organismi tasakaal häiritud. Teraapia käigus mõjutatakse õrnade sõrmevajutuste ja kergete sõrmevenituste abil energiavoogu meridiaanides peas, kaelal, kätel, jalgadel ja seljal, tuues süsteemi rohkem tasakaalu ja andes organismile tervendava impulsi. Ki-shiatsu on leebe ja tõhusalt lõõgastav.

Helimassaaž:
- harmoniseerib emotsionaalset seisundit
- tõstab eluenergiat
- toetab immuunsüsteemi tööd
- aitab vabaneda psüühiliselt stressist ja füüsilistest pingetest
- lõõgastab füüsiliselt ja emotsionaalselt
- parandab unekvaliteeti
- sünkroniseerib parema ja vasaku ajupoolkerade tööd ja nendevahelist infovahetust
- parandab keskendumisvõimet
- edendab loovust
- käivitab organismi enesetervendusprotsessi

Vibroakustiline massaaž helikausiga kontaktmeetodil. 
See on iidne ravimeetod, mis pärineb Tiibetist. Helikausi võnked masseerivad keha pehmelt ja helilained ulatuvad kõigi kudede ja siseorganiteni, kuhu tavaliselt massööri käed ei küüni.

Helikausi lummavad helid viivad inimese sügavalt lõdvestunud seisundisse, kus aju lained aeglustuvad ja tekib ühendus alateadvusega, paraneb intuitsioon ja suureneb loovus. Selles seisundis paraneb ka hormonaalne süsteem, suureneb "õnnehormoonide" tootmine ja väheneb stressihormoonide tase veres.

Helimassaaži eelised:
 - Tehakse läbi riiete
- Tugev ja kauakestev mõju
- Võrreldes klassikalise massaažiga mõju kudedele pehmem, samas sügavam
 - Nauditav helide kogemine nii kuulates kui heli kehaliselt kogedes

NB! Vibroakustilist massaaži kontaktmeetodil võib teha piiratud tingimustel.

Aja broneerimiseks ja (vastu)näidustuste täpsustamiseks võta palun ühendust:

VAHM sertifitseeritud praktikuga Riina Kasterpalu tel 5225452 või meilitsi riina@tulesina.ee

Vastupanu tervenemisele on meie loomulik reaktsioon, sellegi teadvustamine on esimene samm paranemise teel. EFT meetodi abil on võimalik vähendada ennastkahjustavaid mustreid ja võtta maha vastupanu tervenemisele.


EFT ehk energiapsühholoogia seanss eeldab aktiivset koostööd. Seansi eesmärgiks on toetada allasurutud emotsioonide kogemist ja nende vabastamist. See protsess võib olla paras väljakutse, iseäranis kui tegemist on traumaatiliste või lihtsalt valulike kogemustega, mida on aastaid proovitud maha suruda. Seansi edukus sõltub usalduslikust kontaktist ja valmisolekust emotsionaalset koormat kergendada. Seansi ajal istutakse toolil, koputatakse sõrmedega kindlatel energiameridiaanide punktidel ja kasutatakse abistavaid lauseid, mis aitavad kontakti saada ka mõtete tasandiga. Koputamine on tõhus ja kiire vahend närvisüsteemi tasakaalustamiseks ja toetavate mõttemustrite omandamiseks.


Kui tunned, et Sinu elus on korraga saanud kõike liiga palju ja Sa ei suuda sissetuleva infovoo ja emotsionaalse turmtulega enam toime tulla, võib abi olla Shindost, EFTst ja/võ helitaapiast, et närvisüsteemi tasakaalustada ja toetada organismi taastumist.


Kõrgtehnoloogia inimese teenistuses:

LifeWave plaastrid on nahal kantavad kõrgtehnoloogilised seadmed.


"Lifewave" (USA) on teadlase ja leiutaja David Schmidti firma, mis toodab kõrgtehnoloogilisi valgustehnoloogia plaastreid. Leiutised baseeruvad biofüüsika ja -keemia koostööl.

Plaastrid EI ravi, naha kaudu ei lähe plaastritest mitte ühtegi ainet meie organismi.


Igas plaastris on patentidega kaitstud orgaaniliste nanokristallide moodustumine - erinevad proportsioonid aminohapete, struktueeritud vee, stabiliseeritud hapniku, teatud suhkrute ja mineraalsoolade kombinatsioonidest, millest igaüks moodustab selles sisalduvate ainete vahekorra tõttu erineva kristallvõre struktuuri. Iga plaaster on loodud õrnalt peegeldama teatud valguse lainepikkusi, mis stimuleerivad nahal olevaid punkte. See võimaldab igal plaastril pakkuda ainulaadset kasu tervisele, mõjutades teatud biokeemilist protsessi tasakaalu suunas (nt valu leevendamine, energia suurenemine, rakkude aktiveerimine jne). Need spetsiifiliselt erinevad orgaaniliste kristallide struktuurid võtavad vastu sinu keha poolt emiteeritud infrapuna valguse lainepikkused ja muudavad/peegeldavad need lainepikkused tagasi keha erinevaid probleeme unikaalselt mõjutama. Seda protsessi nimetatakse fotobiomodulatsiooniks.


Näiteks X39 seeria plaastrid aktiveerivad meie tüvirakke, mille toel alustab keha 3000-4000 geeni noorendamist ja tervendamist, alguse saab rakkude taastumine ja noorenemine. Seda näeme ka sellest kui kiirelt paranevad haavad ja traumad, nii nagu see kunagi lapsena toimus. Kasutades plaastrit X39 iga kümne eluaasta kohta 1 kuu (miinimumaeg), kasutades X39 plaastrit läbi terve aastaringi, saab organismi vanust tagasi pöörata 10-15 aastat.

Uuringud ja kasutajate kogemused on näidanud, et inimestel suureneb oluliselt elujõud ja energiatase, alanevad põletikud, paraneb uni, kõrge vererõhk langeb, paraneb naha välimus, paraneb lühiajaline mälu jne.

Kõikide toodete taga on kliinilised uuringud ja patendid. Vaata ka teadust siit: https://startx39now.com

(lehe saad eestikeelseks, kui viid hiire kursori tekstivabale pinnale ja vajutad parempoolset hiireklahvi ja tekib menüüs valik: tõlgi)


Eelistatud kliendi konto loomiseks:
lifewave.com/Elulained kliki sõnal SHOP
Brändipartneriks vormistaminelifewave.com/Elulained  kliki sõnal JOIN

Küsimuste korral kirjuta riina@tulesina.ee või helista tel 522 5452