Varbamassaaži töötuba 03. veebruaril 2024 kl 11-14 Tartu Joogakeskuses


Varbamassaaži näol on tegemist võimsa teraapiaga. Lisaks kogu keha tervendusele mõjutame varvaste töötlemisega ka oma kõige tähtsamat mõtlemisorganit – aju. Varvaste tähtsust inimese tervisliku seisundi tagamisel ei ole võimalik üle hinnata. Hästi funktsioneerivast perifeersest verevarustusest ehk toimivast verevoolust jäsemetes, iseäranis sõrmedes ja varvastes sõltub dr Minoru Koshino sõnul otseselt meie tervislik üldseisund.


Jaapani tervenduskunstide varbamassaaži töötuba on eelkõige mõeldud neile, kel on olemas eelnev varbamassaaži tegemise ja/või vastuvõtmise kogemus. Samas pole eelneva kogemuse puudumine takistuseks, kuna me praktiseerime töötoas ka seni suhteliselt vähetuntud shiki meetodit ja selle oskajaid pole palju. Samuti teeme läbi ka shindo varbamassaaži, mis on sootuks erinev shiki varbamassaažist.


Töötuba on eelkõige mõeldud iseenese paremaks tundmaõppimiseks ja iseenese kogemiseks teise inimese kaudu. Ainult suheldes ja suhestudes teistega me saame päriselt teada, kes me oleme ja kuidas meie enda energiad meis töötavad.


Varbamassaaži praktiseerime matil läbi varvassokkide. Osalejad saavad proovida, kuidas massaažitehnikaid kohandada erinevatele kehatüüpidele.

Osalejate arv on piiratud.

Osalussoovist anna palun teada meilitsi shindotund@gmail.com ja veendu, et Sulle on koht olemas.

Koha töötoas tagab aegsasti tehtud ettemaks, kohad täituvad osalustasu laekumise järjekorras.

Töötoas osalemise tasu on 44 €, mis on oodatud OÜ Tulesina kontole EE227700771002253854 selgituseks: varbamassaaži töötuba.

Tasuda saad samuti arve või Stebby piletiga - erikokkuleppe sõlmime individuaalselt.